Arama:

Franchise Bayilik ve BAYİ BAŞVURUSU yaparak taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Sayın Bayi adayı; Aşağıdaki formu kullanarak her türlü hizmet taleplerinizi bize ulaştırabilirsiniz. İlgili departmanda ki uzmanlarımız en kısa sürede sizlere dönüş yapacaklardır.

  Bayilik Başvurusu  Bebek ürünleri Franchise Bayilik

  Anne, Çocuk ve Bebek ürünleri kategorisinde Franchise Bayilik alarak istediğiniz şehirde size bir bebek mağazası açabiliriz. Türkiye doğum oranı oldukça yüksek olan bir ülkedir. Ülkemizde her sene 1.300.000 bebek hayata gözlerini açıyor. Sizlere sunduğumuz ürünler ise bebeklerimizin en önemli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Aynı zamanda bünyemizde hem hamile hanımlar için hem de doğum sonrasında anneler için oldukça işlevsel ürünler bulunmaktadır.

  Türkiye de dropshipping

  Ülkemizde yaşanan son ekonomik gelişmelerle kargo ve personel maliyetleri ile pazaryeri komisyonları son dönemde oldukça yüksektir. Bu durumda da Dropshipping yapmak diğer Ülkerlere göre çok daha karlı hale gelmiştir. Aktifbebek XML’i alarak Dropshipping yaptığınız da ise kar oranları bebek ürünleri için katlanarak artar. Siz bebek ürünleri e-ticaretinde satış ve pazarlamaya odaklanırsınız. Operasyonel işlerle Aktifbebek ekibi ilgilenir. Bebek ürünleri Franchise Bayilik alarak ürünleri dilerseniz mağazanızda dilerseniz de online olarak bebek mağazanızda veya pazaryerlerinde satabilirsiniz. Ülkemizde depo, dükkan kiraları ve maliyetleri arttığından şuanda ürün stoklamak ve tedarik etmek oldukça maliyetli işlerdir. Bu maliyetler yerine bayilik alarak ürünleri satmak için daha fazla odaklanabilirsiniz. Satışını yaptığınız ürünlerin kargoları ve paketleme işlemleri ile Activbaby store ilgilenecektir.

  Bayilik Avantajları

  • 1- Müşteri kaybetmeyiz, satışlarımız her zaman artar.
  • 2- Rafımızdaki ürünlerin modası geçmez, bozulmaz, her zaman değerlidir.
  • 3- Hem mağaza hem internet alışverişi için cazip ürünler satarız.
  • 4- Ve tabii bayram havasında yapılan bu alışverişin farklı bir heyecanı vardır, herkese mutluluk verir.

  XML veren bebek firmaları